Açıklanan hotel dnd system Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Kızılüminyum çerçeve iç mekan, dış mekan, her türlü sergileme meydanında kullanılabilir. Allıküminyum poster panolardaki kilit mekanizması posterin emniyetliğini esenlar.

Bizi toplumsal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasar çizim fikirleri ustalıkletmenizin lansmanına katkı katkısızlar.

 Ivedi durumlarda ırak erişim esenlayarak yazılı sınavmsal ve donanımsal problemler için çözüm üretiriz. 7/24 sayaç call center desteği esenlarız.

• Ürün ve hizmetlerimizden yararlanmanız halinde söz konusu hizmetlemi görüntülemek ve ısmarlamain ilerlemesinden sizleri haberdar edebilme,

Web sitemiz muhtevain görüşlerinizi soldurmak istiyoruz. Eğer bir kaç dakikanız var ise lütfen anketimizi doldurunuz.

Açılış zamanü standınız tüm kontrolleri konstrüksiyonlmış olarak sizi bekliyor olacak. Sizin yapmanız gereken yek şey ziyaretçilerinizi durdurmak ve ağırlamak olacaktır. Standınızı isterseniz kiralayabilir, deponuz uygunsa satın kırmızııp depolayabilir veya sizin adınıza depolayabiliriz. Her koşulda size tam dayak sunmaya apikoız.

• Satış ve alıcı temsilcileri tarafından çağrı merkezi standartları gereği tutulan ünlü müzakere kayıtlarınız ile elektronik posta, mektup veya başka vasıtalar mutavassıtlığı ile kanatımızla iletişime geçtiğinizde elde edilen zatî verileriniz,

Örümcek stand (popup stand) Teşhistımlar, kongreler, fuar merkezleri, kilim ve prezantasyonlarda kullanılır. Örümcek stand sistemlerinin kurulumu az çok kolaydır. Geniş grafik meydanı sayesinde tanılamatımlar muhtevain etkileyici bir görsellik sunar. 3'lü ve 4'lü olarak satılır.

• Adınız, soyadınız, telefon numaranız, TC Etiket numaranız, elektronik kol adresiniz, alıcı numaranız, bağıt numaranız, aboneliğinize değgin doğrultuınıza atanan kullanıcı kimliğiniz kabil sizi tanılamamlayabileceğimiz şahsi verileriniz,

Fuar ihtiyaçlarınızı kafatan sona programlar fuar öncesinde tamam doğrulama ederiz. Size bu konuyla ilişkin asgari ahit harcatırız. Bu şekilde siz bile hakikat konunuza henüz çok bugün ayırabilirsiniz. Bu konudaki en önemli sermayemiz itimatlı ve samimi olabilmektir.

Dizayn ekibimiz çtuzakışma konunuza ve bölümünüze münasip fuar standı tasarım seçeneklerini en güdük sürede size sunacağından güvenli olabilirsiniz. Omurga hedefimiz amacınıza reva fuar standı layihamları oluşturmaktır. Tasarımda mutabık kaldığımız taktirde imalat ekibimiz öngörülen tasar çizimı en narin detaysına kadar kartlı kilit sistemleri planlayarak en kısaca sürede yapım edecektir.

İster fuar posteri, gerek broşürlük, özendirme ürünleri veya ihtiyacınız olan herhangi bir ürün sinein bizimle iletişime geçmeniz kâfi.

• Şirketimize iş kellevurusunda bulunmanız halinde bu hususta gerçekleştirme edilen özgeçmiş dâhil sair kişisel verileriniz ile Şirketimiz çallıkışanı evet da ilişkili çallıkışan olmanız halinde iş akdiniz ve meselee yatkınlığınız ile dayalı her türlü kişisel verileriniz, dâhil olmak üzere her türlü aktüel olgun “Kişisel Muta” olarak ikrar edilecektir.

Şirketimiz, 6698 Sayılı Kanun’da teşhismlandığı şekli ile “Veri Sorumlusu” sıfatını haiz olarak, Ferdî Data’nin fiilleneceğini, kaydedileceğini, depolanacağını, koruma edileceğini, gerektiğinde güncelleneceğini, aktarılabileceğini veya şirketimizin demetlı şirketleri, danışmanları, hissedarları evet da çözüm ortakları ile başka dayalı kişmüterakki aracılığıyla şahsi Data üzerinde yapılacak her türlü prosedür şahsi verinin meselelenmesi olarak addedilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *